ŚLEDZTWO W FILII BIBLIOTECZNEJ W KRĘPNEJ

Utworzono dnia 17.10.2019

15 października 2019 r. w filii bibliotecznej w Krępnej odbyły się zajęcia czytelniczo-plastyczne dla dzieci. Tego dnia grupa małych detektywów musiała zmierzyć się z rozwiązaniem tajemniczej zagadki. W bibliotece zaginęła książka.

Na początku spotkania przedstawiliśmy postać detektywa oraz wymieniliśmy przedmioty, które są charakterystyczne dla tego zawodu. Następnie przeprowadziliśmy śledztwo. Dzieciaki spisały się na medal i odnalazły zgubę.

Bohaterem naszego wtorkowego spotkania był Franklin, który także został detektywem. Uczestnicy z wielką niecierpliwością i zaciekawieniem słuchali opowiadania pt. „Franklin detektywem”.

Po wysłuchaniu historii odbyła się pogadanka na temat zaginionych rzeczy oraz działań głównego bohatera. Kolejnym etapem zajęć były zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały obrazki przedstawiające żółwia Franklina.

Zwieńczeniem spotkania było wręczenie certyfikatów SUPER DETEKTYWA. Do zobaczenia!

Książki czasowo niedostępne

plakat informujący o braku możliwości rezerwowania książek ze statusem niedostępne.

Z książką na start

Plakat akcji Mała książka wielki człowiek